کد خبر : 10622

امیرعبداللهیان:

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن اعلام حمایت ایران از مقاومت فلسطین، گفت: امت اسلامی هتک حرمت به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان و به خون کشاندن نمازگزاران روزه دار را تحمل نخواهد کرد.

حسین امیرعبداللهیان دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تماس های تلفنی با رؤسای دفاتر حماس و جهاد اسلامی در ایران درباره اتفاقات اخیر فلسطین داشت.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه جمهوری اسلامی اسلامی با قدرت در کنار مردم و‌ مقاومت فلسطین خواهد ماند، گفت: امت اسلامی هتک حرمت به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان و به خون کشاندن نمازگزاران روزه دار را تحمل نخواهد کرد.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکومیت جنایات صهیونیست ها علیه مردم فلسطین از جمله در قدس، مسجد الاقصی و غزه افزود: هتک حرمت مسجدالاقصی و تعرض به نمازگزاران و‌ همچنین به شهادت رساندن زنان و کودکان فلسطینی ماهیت تروریستی صهیونیست ها را برای هزارمین بار به جهانیان اثبات کرد.

در این تماس خالد القدومی رییس دفتر حماس و‌ ابوشریف رییس دفتر جهاد اسلامی فلسطین در تهران از حمایت‌ و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از فلسطین و مسجدالاقصی تشکر کرده و روحیه مردم فلسطین را علیرغم جنایات اخیر صهیونیست ها عالی و سرشار از ایمان و جهاد توصیف کردند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی