کد خبر : 10160

خانی با اشاره به پاسخ موشکی حماس:

عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است وضعیت فلسطین و لبنان امروز مانند ۴۰ سال گذشته نیست و امروز در لحظه پاسخ تعرض اسرائیل را با هدف قرار دادن مواضع این رژیم، می‌دهند.

علی‌اصغر خانی با اشاره به پرتاب بیش از 30 موشک توسط حماس به مواضع رژیم صهیونیستی در پی تعرض این رژیم به نوار غزه، گفت: بعد از اصابت این موشک‌ها به نقاط حساس اسرائیل همگان دریافتند که جنجال صهیونیست ها در نفوذناپذیر خواندن سامانه گنبد آهنین، توخالی بوده است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در ادامه گنبد آهنین اسرائیل را طبلی توخالی توصیف کرد و افزود: امروز قدرت مقاومت تبدیل به یک قدرت برتر در سطح منطقه و به همگان ثابت شده که روند پیشرفت آن بسیار بیشتر از گذشته است.

وی افزود: فلسطین و لبنان امروز، همان کشورهای 40 سال پیش نیستند و به لحاظ سیاسی و نظامی تبدیل به یک قدرت منطقه ای و تأثیرگذار شده اند.

خانی در ادامه با بیان اینکه امروز آنهایی که تصور می کردند می توانند یک روزه لبنان و فلسطین را تصرف کنند، شاهد قدرت جریان مقاومت هستند، عنوان کرد: امروز قدرت جریان مقاومت به حدی افزایش یافته که بلافاصله بعد از تعرض اسرائیل به آنها پاسخ می دهند در صورتی که در گذشته این پاسخ با گذشت زمان صورت می گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به آسیب پذیری جدی اسرائیل خاطرنشان کرد: حتی فراتر از پاسخگویی، حزب الله و فلسطینیان مراعات برخی ملاحظات را در قبال رژیم صهیونیستی دارند در غیر این صورت می توانند به راحتی مراکز سیاسی و هسته ای این رژیم را با نقطه زنی مورد هدف قرار دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی