کد خبر : 515

سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، فولاد امیر کبیر کاشان و پتروشیمی فناوران امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، کشتیرانی دریای خزر و صنعت روی زنگان در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 886واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 6میلیارد و 263میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 3هزار و 522میلیارد تومان در 693هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، فولاد امیر کبیر کاشان و پتروشیمی فناوران امروز بیشترین کاهش قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های ایران تایر، سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و ایران ارقام نیز بیشترین رشد را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1717میلیون ورقه به‌ارزش 1814میلیارد تومان در 297هزار نوبت، آیفکس 4واحد رشد کرد و در ارتفاع 5301واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، کشتیرانی دریای خزر و صنعت روی زنگان بیشترین کاهش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، تولیدات پتروشیمی قائد نصیر و سرمایه‌گذاری مسکن الوند هم بیشترین رشد قیمت را شاهد بودند.


منبع : تسنیم

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی