کد خبر : 2453

رییس اتحادیه کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی اعلام کرد: باتوجه به وضعیت مناسب مواد اولیه در بازار، نرخ فروش آش و حلیم در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته تغییری نخواهد داشت.

«حسین محمدی» درباره نرخ فروش حلیم و آش در ماه رمضان گفت: خوشبختانه شرایط مواد اولیه در بازار مناسب است و از نظر تهیه مواد اولیه برای تولید این محصولات مشکلی وجود ندارد.

 

 رییس اتحادیه کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی با اشاره به وضعیت فروش آش و حلیم در این ماه توضیح داد: زیرساخت فروش اینترنتی این غذاها در ایام رمضان فراهم است؛ از نظر بهداشتی نیز واحدهای صنفی تحت نظارت دقیق اتحادیه هستند.

 

وی ادامه داد: واحدهای صنفی در سطح تهران با ظروف و بسته‌بندی‌های گیاهی و در راه این اقلام را برای مصرف‌کنندگان ارسال می‌کنند و مردم نیز می‌توانند پس از تهیه غذا، آن را مجدد گرم و با اطمینان خاطر از سلامتی غذا آن را مصرف کنند.

 

فروش اینترنتی آش و حلیم در ماه رمضان

 

محمدی با بیان اینکه فروش آش و حلیم به صورت حضوری و اینترنتی در ایام رمضان برقرار است، افزود: سالهای گذشته تجربه زیادی در حوزه فروش اینترنتی نداشتیم اما امسال با توجه به وضعیت خاص پیش آمده، احتمالا فروش اینترنتی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

 

رییس اتحادیه کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی از مردم خواست که خرید خود را از واحدهای معتبر و دارای پروانه انجام دهند.

 

محمدی با اشاره به فروش اینترنتی محصولات غذایی در ایام قرنطینه گفت: ما جزو مشاغلی بودیم که حتی در ایام قرنطینه، وزارت بهداشت و بهداشت جهانی اجازه ارسال غذای بیرون‌بر را داده‌اند و رستوران‌ها غذاهای بسته‌بندی شده عرضه می‌کنند.

 

 سال گذشته هر کیلو آش و حلیم ساده با قیمت مصوب 25 هزار تومان عرضه می‌شد.

 

منبع: ایرنا

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی