کد خبر : 2325

از حساب خزانه داری کل کشور

وزارت اقتصاد اعلام کرد: با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونا، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز شد.

 بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی، با توجه به تأکیدات وزیر اقتصاد در نوزدهم فروردین ماه سال جاری از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه داری این وزارتخانه، 3,333 میلیارد تومان کمک نقدی در وجه بخشهای درمانی واریز شد.

 

بر این اساس، از منابع خزانه داری کل کشور، با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات پایدار درمانی به بیماران کرونا، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز شد.

 

معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی در نوزدهم فروردین ماه سال جاری، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز کرد.

 

این واریزها با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات پایدار درمانی به بیماران کرونا صورت پذیرفته است.

 

بنا بر اعلام وزارت اقتصاد، تمام اقدامات خزانه داری کل کشور در پشتیبانی مالی از بخش بهداشت و درمان کشور در مقابله با ویروس کرونا در کوتاه‌ترین زمان و بدون هیچ وقفه‌ای انجام می‌شود.

 

پیش از این نیز در دهم فروردین امسال، مبلغ 500 میلیارد تومان از حساب خزانه داری کل کشور در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هدف افزایش خدمات مقابله با شیوع ویروس کرونا و ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی واریز شده بود.

 

منبع: مهر

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی