کد خبر : 9987

نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب اسلامی:

نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب اسلامی، قدرت ارتش جمهوری اسلامی را آنقدر بالا دانست که می‌تواند با چین و روسیه رزمایش نظامی برگزار کند.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی ، با بیان اینکه کشور دارای یک ارتش مردمی، انقلابی و قدرتمند است که یکی از عناصر اقتدار دفاعی نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود، گفت: از ویژگی های ارتش کشورمان، همسویی با ولایت و مردم، ضمن هماهنگی با سایر نیروهای دفاعی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با ابراز خرسندی از عدم وجود هیچگونه حاشیه و اختلاف درون نیروهای مسلح کشورمان، عنوان کرد: ارتش همواره در پاسداری از مرزهای آبی، زمینی و هوایی کشور با اقتدار عمل کرده و رزمایش هایی که در طول سال شاهد آن هستیم حاکی از به‌روز بودن، توانمندی و مجهز بودن ارتش به پیشرفته ترین سلاح های بومی است.

 
محمدرضا میر تاج‌ الدینی

وی در ادامه با اشاره به پشتوانه دستگاه دیپلماسی کشورمان در عرصه های مختلف منطقه ای و بین المللی به خصوص مذاکرات، اظهار داشت: پشتیبانی و حمایت همه جانبه مردم و در کنار آن اقتدار نیروهای مسلح از جمله ارتش در توان دستگاه دیپلماسی برای چانه زنی بسیار اهمیت دارد.

میرتاج الدینی همچنین با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مرز و بوم کشور کوچک ترین تردید و تعلل از خود نشان نمی دهند، یادآور شد: قدرت های بین المللی در زمان جنگ های جهانی علیرغم اعلام بی طرفی از سوی کشورمان، وارد ایران شدند و ارتش نتوانست بیش از چند روز مقاومت کند و لکه ننگی برای حاکمان آن زمان بر جای ماند.

نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این در حالی است که امروز ارتشی داریم که نیروهای شجاع و قدرتمند داشته و در همه عرصه ها حضور دارند و با آمادگی کامل می توانند در برگزاری رزمایش های مشترک با کشورهای بزرگی همچون چین و روسیه همکاری کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی