کد خبر : 9626

عضو کمیسیون عمران مجلس حذف موانع در مسیر توسعه همگن و رونق تولید را در گروی تلاش همه جانبه مسئولان کشور دانست و گفت: رونق تولید موجب استقلال کشور، رفع مشکلات اقتصادی و کم اثر شدن تحریم‌ها می‌شود.

 

محمد سرگزی  نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون  ،با اشاره به نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»، گفت: مقام معظم رهبری در چند سال اخیر دغدغه اول خودشان را حل مشکلات اقتصادی مردم مطرح کردند؛ مشکلات اقتصادی رفع نمی‌شود مگر اینکه در حوزه تولید خودمان را از کشوران دیگر مستقل کنیم، به نحوی که اثر تحریم بر زندگی مردم کاهش پیدا کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حوزه تولید داخلی اتفاقات خوبی را در سال‌های اخیر شاهد بوده ایم افزود: علی رغم همه حرکت ها برای رونق تولید اما انتظارات مردم و مقام معظم رهبری در حوزه تولید محقق نشده است. متاسفانه موانع اجرایی و قانونی متعددی وجود دارد که امکان توسعه همگن و تولید انبوه را می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موانع تولید، از جمله مسائلی است که امروز در برابر تولیدکننده داخلی قرار داشته و مانع از حرکت آن ها می‌شود، اضافه کرد: با توجه به رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص رفع موانع تولید همه دستگاه‌ها با تمام قوا باید در این مسیر گام بردارند تا شاهد شکوفاتر شدن عرصه تولید داخلی، کم اثر شدن تحریم و استقلال کشورمان در حوزه های مختلف باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی