کد خبر : 9559

فیروزی پوربادی:

نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت کرده است،گفت: مجلس در طول ۱۰ ماه گذشته هرآنچه در توان داشته را به کار گرفته تا گره ای از مشکلات کشور گشوده شود.

رحمت اله فیروزی پوربادی  ضمن  بیان اینکه مجلس  یازدهم از زمان آغاز به کار خود تمام توان خود را به کار گرفته تا در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت  کند،گفت: مجلس یازدهم در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت کرده است

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس یازدهم از زمان آغاز به کار خود تمام توان خود را به کار گرفته تا در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت کرده و گره ای از مشکلات کشور بگشاید.

 وی درباره عملکرد مجلس یازدهم در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۹ بیان کرد: از آنجا که مجلس یازدهم گرایشی به سمت خدمت رسانی حداکثری به مردم دارد در طول این مدت که از عمر آن می گذرد تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با جدیت در این مسیر گام بردارد.

وی در ادامه اظهار کرد: مجلس در طول ۱۰ ماه گذشته هرآنچه در توان داشته را به کار گرفته تا گره ای از مشکلات کشور گشوده و فشار را بر مردم کاهش دهد. مجلس به بحث محرومیت زدایی، ساماندهی بازار مسکن، شفافیت آرای نمایندگان، اصلاح قانون انتخابات، کاهش فشارهای دشمن و استکبار ستیزی ورود کرده و مصوبات خوبی داشته است.

نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس تصریح کرد: کار مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قانون است اما کار اجرایی در دست دولت است و می توان نمره قابل قبولی به عملکرد مجلس در طول چند ماهی که از عمر آن می گذرد، داد.

فیروزی پوبادی در پایان تاکید کرد: در حوزه هایی نظیر جذب سرمایه گذار، رونق و جهش تولید و بهبود وضعیت معیشت مردم جا دارد تا کار جدی تر و بیشتری صورت گرفته و مجلس نیز این موضوعات را با جدیت بیشتری در سال آینده دنبال خواهد کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی