کد خبر : 9421

پورابراهیمی:

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست فردای اعضای این کمیسیون با وزیر صنعت و معاونان وی در خصوص تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ کالاهای اساسی خبر داد.

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: پیرو تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به کنترل قیمت کالاهای اساسی در ایام عید و لزوم اتخاذ تصمیمات راهگشا در حوزه تنظیم بازار در این ایام و همچنین پیرو مذاکرات روز گذشته صحن علنی و تقاضای هیأت رئیسه مجلس از کمیسیون اقتصادی جهت ورود به موضوع تنظیم بازار، فردا اعضای این کمیسیون با وزیر صنعت و معاونان وی در حوزه بازرگانی و بخش حمایت از مصرف کنندگان، رئیس اتاق بازرگانی و اتاق تعاون نشست برگزار خواهد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آخرین اقدامات دولت در حوزه تنظیم بازار و بررسی گزارش های دولت در این خصوص و ارائه راهکارها با توجه به تجارب گذشته در حوزه تنظیم بازار در این نشست مطرح می شود.

وی افزود: امیدواریم با توجه به اهمیت موضوع و مطالبه رهبر انقلاب و آحاد مردم درخصوص کنترل قیمت در بازار، جمع بندی خوبی در خصوص ارائه راهکار برای تنظیم بازار داشته باشیم.

پورابراهیمی با اشاره به نقش مهم نظارتی مجلس ادامه داد: کمیسیون اقتصادی آماده است به دولت برای تنظیم بازار کمک کند و ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف، در حل نقاط ضعف با دولت همکاری خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولت ایرادات و اشکالاتی در حوزه تنظیم بازار دارد که مجلس در این باره تذکراتی ارائه کرده و دولت را در موضوعات حوزه اقتصادی و در چارچوب ضوابط هدایت می کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی