کد خبر : 9407

ساداتی‌نژاد:

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در حال حاضر به صورت روزانه ۱۵۰ تن مرغ در میادین توزیع می‌شود که مقرر شد به ۲۵۰ تن در روز افزایش داده شود.

سیدجواد ساداتی‌نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری وضعیت میوه در بازار شب عید، گفت: با توجه به مباحث مطرح شده توسط مقام معظم رهبری در خصوص گرانی قیمت میوه امروز نشستی در کمیسیون کشاورزی برگزار می‌شود و روز گذشته نیز نظارت میدانی از یکی از میادین میوه و تره بار تهران داشتیم.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درجریان نظارت میدانی از میدان میوه و تره بار جلال آل احمد مسئولانی از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند، ادامه داد: نشستی در جریان نظارت میدانی از میدان میوه و تره بار تهران برگزار و گزارش‌هایی از وضعیت خرید میوه و ذخیره سازی آن همچنین توزیع روزانه مرغ در میادین ارائه شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر 150 تن مرغ در میادین تره بار عرضه می‌شود که مقرر شد این میزان از فردا به 250 تن افزایش داده شود، عنوان کرد:  اعداد و ارقام نشان می‌دهد میزان خرید مرغ در استان‌های کشور بیشتر از میانگین است زیرا مردم نگرانی‌هایی در زمینه کمبود در بازار دارند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: مسائل احصاء شده در این نظارت میدانی در خصوص میوه، مرغ و تخم مرغ  در نشست کمیسیون بررسی می‌شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی