کد خبر : 8989

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری خبرداد:

مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، گفت: سفر نظارتی رئیس مجلس به استان خوزستان و شهرستان بهبهان موجب شد، فرآیند احداث فرودگاه بهبهان با سرعت بیشتری پیگیری بشود همچنین مقرر شده از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت نیز مبلغ قابل توجهی برای ساخت فرودگاه بهبهان اختصاص پیدا کرد.


این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارشناسان اعزام شده از تهران به بهبهان، گزارش بررسی های خود را از فرودگاه این شهرستان به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کردند، ادامه داد: در همین راستا نیز چهارشنبه هفته گذشته جلسه دیگری با حضور وزیر راه و معاون پارلمانی این وزارت خانه جهت بررسی گزارش کارشناسی و اتخاذ تصمیم مناسب برای عملیات اجرایی احدث فرودگاه بهبهان برگزار شد. طی این جلسه، کارشناسی برای رسیدگی به پروژه فرودگاه بهبهان انتخاب و قرار داد مربوطه نیز منعقد شد. در حال حاضر فرآیند تصمیم گیری در خصوص چگونگی اجرای کار با حضور معاون نظارتی رئیس مجلس در حال پیگیری است.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری با بیان اینکه فرودگاه بهبهان با هدف پروازهای غیرنظامی و مسافربری به بهره‌بردای خواهد رسید، تاکید کرد: سفر نظارتی رئیس مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان و شهرستان بهبهان موجب شد، فرآیند احداث فرودگاه بهبهان سرعت گرفته و همچنین ستاد کل نیروی‌های مسلح نیز موافت‌نامه‌‌ای در این خصوص صادر کرد.  از طرفی هم  در این خصوص شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز به توصیه های معاون نظارتی رئیس مجلس جامه عمل پوشاند همچنین از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت نیز مبلغ قابل توجهی برای ساخت فرودگاه بهبهان اختصاص پیدا کرد

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی