کد خبر : 8664

قاسمی پور:

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه کردستان همواره هنرش آوازه‌ی جهانی داشته است،گفت: درخشش هنرمندان کردستان در جشنواره فیلم فجر بی نظیر است.

شیوا قاسمی‌پور ، درباره  موفقیت هنرمندان کردستانی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، گفت:کردستان همواره هنرش آوازه‌ی جهانی داشته  و هنرمندانش جسورانه و هنرمندانه در عرصه‌های هنری و فرهنگی گوناگون حضور داشته‌اند.

نماینده  مردم  مریوان و سروآباد در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هنرمندانی که ترقی و تعالی هنر مهم‌ترین هدف آثارشان بوده و خرسندیم که در میان آثارهای متعدد منتخب در سی و‌ نهمین جشنواره فیلم فجر، نخبه‌هایی از دیار اصالت و فرهنگ؛ آوازه‌ی هنر این جامعه اصیل را با هنر نمایش به رخ کشیدند و با کسب جوایز ارزنده در بخش‌های مهم جشنواره، دل مردم کردستان را شاد کرد.

قاسمی پور  ادامه داد: اینجانب کسب افتخارات و دریافت جوایز مهم سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از جمله جایزه بهترین فیلم‌نامه و‌ کارگردانی برای فیلم "زاوالا" به کارگردانی ارسلان امیری و کسب جایزه بخش بزرگ مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر برای نمایش "باب بارا" توسط  نیما ایمان‌زاده را به این هنرمندان و جامعه هنری کردستان تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

نماینده مردم مریوان در مجلس یادآور شد: همچنین از زحمات و حضور شایسته هنرمندان شهرستان مریوان به‌ویژه در نمایش‌های "وطوپیا" به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی در بخش تئاتر خیابانی جشنواره بین المللی فجر، راه‌یابی بازیگر نوجوان توانمند  نازیلا امینی در بخش کاندیدای بهترین بازیگر زن و نمایش "آژاکس" به کارگردانی جناب اتح بادپروا به این دوره از جشنواره تقدیر و تشکر میکنم، امید است  راه پر افتخار هنرمندان کردستانی مسیر جهانی‌شدن را طی‌ کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی