کد خبر : 8353

خدابخشی مطرح کرد:‌

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در واکنش به انتشار مصاحبه ای از طرف وی درباره اینکه نمایندگان در روز رأی ‌دهی به کلیات بودجه ۱۴۰۰ نمی‌دانستند که به چه رای می‌دهند، گفت: این مطلب صحت ندارد و خبرنگار این رسانه سخنانم را تحریف کرده است.

محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به انتشار مصاحبه‌ای از سوی وی در یکی از رسانه‌ها مبنی براینکه نمایندگان در روز رای‌گیری درباره کلیات بودجه نمی‌دانستند به لایحه رای می‌دهند یا گزارش کمیسیون تلفیق بودجه گفت: این مطلب صحت ندارد و از سخنان من برداشت اشتباه شده است.

خدابخشی تاکید کرد: واقعیت این است که من طی مصاحبه‌ خود با این خبرگزاری ضمن اشاره به ابهام اولیه نمایندگان در خصوص رای‌گیری درباره لایحه بودجه دولت یا گزارش کمیسیون تلفیق اعلام کردم که رئیس مجلس قبل از انجام رای گیری در صحن خطاب به نمایندگان بیان کرد، لایحه بودجه به رای گذاشته می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: در مصاحبه با آن رسانه ضمن اشاره به اینکه اگر کلیات لایحه رای می‌آورد، گزارش تلفیق مبنای کار برای انجام اصلاحات بود، بیان کردم، با توجه به عدم ‌تصویب لایحه بودجه در صحن علنی مجلس، طبق آئین‌نامه داخلی، دولت دو هفته وقت دارد لایحه را بار دیگر با اصلاحات به مجلس بیاورد یا لایحه سه دوازدهم ارائه کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی