کد خبر : 7769

در جریان نظارت میدانی براستان مرکزی صورت گرفت؛

اعضای کمیسیون صنایع و معادن در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا از کارخانه قطعه سازی خودرو بازدید کردند.

 کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه، 2 بهمن ماه) در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی به مقام شامخ شهدای شهرستان محلات ادای احترام کردند.

براساس این گزارش اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه از کارخانه تولیدکننده رب گوجه فرنگی، سس و کنسرو بازدید کرده و در جریان مشکلات و مسائل این واحد تولیدی قرار گرفتند.

گفتنی است گرانی مواد اولیه موردنیاز بسته بندی یکی از اصلی ترین چالش های این واحدهای تولیدی بود و براساس توضیحات مدیران این کارخانه مرداد تا آبان ماه هرسال اوج تولید آن ها است.  

همچنین کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه نظارت میدانی خود از یک شرکت قطعه سازی بازدید کردند. این واحد تولیدی در زمینه تولید موتور فن ساینا و بخاری خودرو و ... فعال است. مدیران این واحد تولیدی از افزایش قیمت ورق های فولادی و مواد پلیمری گلایه مند بودند.

براساس گزارش ارائه شده در حالی که ورق های فولادی با قیمت 17 هزار تومان در مجتمع فولاد مبارکه تولید می شود این تولیدکنندگان ناچارند ورق های فولادی را با قیمت 29 هزار و 500 تومان خریداری کنند.

گفتنی است کمیسیون صنایع ومعادن طرح تولید و توسعه پایدار فولاد که براساس آن تمامی محصولات فولادی در بورس عرضه خواهد شد را در دستورکار دارد. با تصویب این طرح دست دلالان از بازار فولاد قطع خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی