کد خبر : 7753

در جریان نظارت میدانی از استان مرکزی؛

اعضای کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی از شرکت سیمان دلیجان و یکی از واحدهای تولیدکننده الیاف بازدید کرده و پای درد و دل تولیدکنندگان نشستند.

 کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه، یکم بهمن ماه) که به منظور نظارت میدانی بر واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی، وارد این استان شده بود از شرکت سیمان دلیجان بازدید کرد.

براساس این گزارش مسئولان این واحد تولیدی مسائل و مشکلات پیش روی صنعت سیمان را به سمع و نظر نمایندگان رساندند که از جمله مشکلات آن ها می توان به قطع برق و گاز آن ها، مشکلات حمل ونقل و ... اشاره کرد.

براساس این گزارش علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر دلیجان حدود 50 هزار نفر جمعیت دارد و بیش از 400 کارخانه در این منطقه قرار دارد. می توان ادعا کرد دلیجان قطب تولید عایق های رطوبتی و الیاف است.

عزت اله اکبری تالارپشتی نیز در نشست مشترک کمیسیون صنایع و معادن با مدیران شرکت سیمان دلیجان، گفت: مشکلات استانی باید با اخذ تدابیر ویژه از سوی استاندار رفع شود اما برای حل مسائل ملی کمیسیون پس از بازگشت به تهران با برگزاری جلسات با مسئولان اجرایی ذیربط تصمیمات لازم را اخذ می کند.

در ادامه اعضای کمیسیون صنایع ومعادن از یکی از واحدهای تولیدکننده الیاف بازدید کردند و تولیدکنندگان گلایه های خود مبنی بر کمبود مواد اولیه را مطرح کردند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی