کد خبر : 7738

کریمی خبر داد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس از نظارت میدانی کمیسیون صنایع و معادن از واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی خبر داد.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به نظارت میدانی کمیسیون صنایع از استان اراک، گفت: مقرر است کمیسیون صنایع و معادن مجلس مانند سایر کمیسیون‌های تخصصی برای انجام وظایف نظارتی خود از واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری بازدید به عمل آورد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: هدف از این برنامه آشنایی اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ظرفیت‌ها، مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی است.

وی با بیان اینکه مقرر است در این نظارت میدانی از تعدادی از واحدهای صنعتی و معدنی در شهرستان‌های اراک، محلات، دلیجان، خمین، زرندیه، ساوه و فراهان بازدید می‌شود، اضافه کرد: در استان مرکزی بیش از ۳ هزار واحد صنعتی و حدود ۵۰۰ واحد معدنی موجود است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: مقرر است در روز پایانی بازدید میدانی، جلسه‌ای به منظور جمع‌بندی و بررسی راهکارهای رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، استاندار مدیران و مسئولان استان مرکزی، معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولانی از سازمان استاندارد، سازمان امور مالیاتی، بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی و حاضر باشند تا پاسخگوی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی باشند./

 

ارسال نظر

سیاسی
اقتصادی
اجتماعی