کد خبر : 7608

ساداتی‌نژاد:

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توجه به انتخاب ناظرین مجلس برای حضور در شورای قیمت گذاری و اتخاذ تصمیمات سیاست های حمایتی محصولات اساسی از وزیر جهاد کشاورزی درخواست داریم تا هرچه سریع‌تر این شورا را تشکیل دهد.

سید جواد ساداتی‌نژاد ، در خصوص تشکیل شورای قیمت گذاری و اتخاذ تصمیمات سیاست های حمایتی محصولات اساسی، گفت: در نشست علنی روز (سه شنبه، 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، آقایان عباس جهانگیرزاده  و  منصورعلی زارعی کیاپی به عنوان دو نفر عضو ناظر برای حضور در شورای قیمت گذاری و اتخاذ تصمیمات سیاست های حمایتی محصولات اساسی انتخاب شدند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به انتخاب ناظرین مجلس برای حضور در شورای قیمت گذاری و اتخاذ تصمیمات سیاست های حمایتی محصولات اساسی از وزیر جهاد کشاورزی درخواست داریم تا هرچه سریع‌تر این شورا را تشکیل دهد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شورای قیمت گذاری و اتخاذ تصمیمات سیاست های حمایتی محصولات اساسی با تعیین قیمت خرید تضمینی گندم و دانه‌های روغنی موجب جهش در تولید این محصولات می‌شود، عنوان کرد: امیدواریم شورای مذکور با تعیین سیاست‌های اجرایی صادرات محصولات کشاورزی و استفاده از ابزارهای حمایتی اقدام لازم را انجام دهد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی