کد خبر : 6771

فیروزی نشست کمیسیون صنایع را تشریح کرد:

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن از موافقت کمیسیون متبوعش با افزایش اعتبارات شهرک های صنعتی در بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادندر تشریح نشست امروز (دوشنبه یکم دی ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز کمیسیون پیشنهادات نمایندگان درباره اعتبارات حوزه‌های صنایع دفاعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهرک‌های صنعتی و... در لایحه بودجه سال 1400 موردبررسی قرار گرفت.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهادات نمایندگان در حوزه صنایع دفاعی درباره کشتی سازی، هواپیماسازی و ایجاد زیرساخت‌های الکترونیک و ICT بود، افزود: با موافقت اعضای کمیسیون ، اعتبارات شبکه ملی اطلاعات افزایش یافت زیرا این موضوع یکی از نیازهای ضروری کشور است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: از آنجا که به دلیل نبود امکاناتی مانند گاز، آب، اینترنت، راه مناسب و... استقبال چندانی از شهرک‌های صنعتی موجود در شهرستان‌ها نشده است، نمایندگان پیشنهاداتی در حوزه تقویت منابع مالی برای بهبود زیرساخت های این حوزه ارائه کردند که با موافقت اعضای کمیسیون روبه رو شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن ادامه داد: از آنجا که با بهبود زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی، انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این حوزه افزایش می‌یابد، امیدوارم نمایندگان در صحن علنی با پیشنهادات مربوط به افزایش اعتبارات این حوزه موافقت کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی