کد خبر : 6762

خدابخشی ضمن تقدیر از دیوان محاسبات مطرح کرد؛

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: برخی احکام در بودجه ۹۸ به طور صد در صد اجرا نشده و یا با ایجاد مشکلاتی، پرونده‌های بسیاری را در دیوان محاسبات بوجود آورده و بنابراین تلاش می‌کنیم تا با استفاده از گزارش تفریغ بودجه ۹۸ احکام غیرقابل اجرا و مفسده‌آمیز را در بودجه ۱۴۰۰ اصلاح کنیم.

محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ، با اشاره به ارسال گزارش تفریغ بودجه سال 98 از سوی دیوان محاسبات کشور به مجلس گفت: ما با استفاده از پیشنهادات مطرح شده در گزارش تفریغ بودجه 98، می‌توانیم در زمان بررسی بودجه 1400 در کمیسیون‌های برنامه و تلفیق بودجه از تصویب احکام تکراری جلوگیری کنیم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس ضمن تقدیر از دیوان محاسبات برای تدوین و ارسال این گزارش یک ماه زودتر از موعد مقرر افزود: متاسفانه برخی احکام در بودجه 98 به طور صد در صد اجرایی نشده و یا با ایجاد مشکلاتی، پرونده‌های بسیاری را در دیوان محاسبات کشور بوجود آورده است.

خدابخشی تاکید کرد: براین اساس نمایندگان مجلس تلاش خواهند کرد تا احکامی که قابلیت اجرا نداشته را در بودجه 1400 حذف و احکامی را هم که مفسده به دنبال دارد، را در بودجه سال آینده اصلاح کنند تا خروجی بهتری داشته باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی