کد خبر : 6182

اردکانیان

وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه در بحث مهندسی رودخانه‌ها هر ساله نیازمند ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی و آماده سازی بستر رودخانه‌هاست تا بتواند، ضمن مدیریت سیلاب‌ها و کاهش میزان خسارات وارده‌، به دنبال استفاده بهینه از این منابع آب شیرین باشد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو ، در خصوص اقدامات پیشگیرانه این وزارتخانه برای جلوگیری از وقوع سیلاب در نقاط حادثه خیز کشور گفت: اقدامات موثری برای عدم تکرار اتفاقات سال‌های گذشته در زمان بارندگی‌ها انجام شده است.

وی تاکید کرد: وزارت نیرو در بحث مهندسی رودخانه‌ها هر ساله نیازمند 500 میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی و آماده سازی بستر رودخانه‌هاست تا بتواند، ضمن مدیریت سیلاب‌ها و کاهش میزان خسارات وارده بر اثر بارندگی‌، بیشتر به دنبال استفاده بهینه از این منابع آب شیرین باشد.

وزیر نیرو با بیان اینکه امسال به نسبت سال‌های گذشته منابع خوبی برای مقابله با سیلاب‌های ناشی از بارندگی و مهندسی رودخانه‌ها در اختیار داشتیم، اظهار کرد: براین اساس امسال اقدامات خوبی در این مورد انجام شد و امیدواریم در بودجه سال 1400 هم اعتبارات مناسبی برای این موضوع در نظر گرفته شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی