کد خبر : 6177

موسوی لارگانی با صدور پیامی

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس، هفته جهانی کارآفرینی را به کارآفرینان، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور تبریک گفت.

سیدناصر موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینان و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی کارآفرینی، ضمن تبریک به تمامی کارآفرینان، صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی، پیامی صادر کرد.

 

متن پیام عضو هیأت رئیسه مجلس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن هفته جهانی کارآفرینی را به تمامی کارآفرینان ، صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی که مروجان فرهنگ اصیل کار در این مرز و بوم هستند، تبریک عرض می کنم.

با توجه به اهمیت موضوع اشتغال در کشور در این دوره از مجلس به طور جدی در قالب فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی در تلاشیم تا با ایجاد و توسعه همه جانبه عناصری که مسبب رشد و توسعه فرهنگ کارآفرینی و اقدامات کارآفرینانه در کشور می شوند بتوانیم این فرهنگ اصیل را در کشور رواج داده و با این مجموعه اقدامات، باعث سرعت بخشی و تسهیل اشتغال نیروهای عزیز جوان که سرمایه عظیمی برای ایران اسلامی هستند شویم.

امروز ایران اسلامی برای رشد و پیشرفت همه جانبه و تحقق برنامه جهش تولید بیش از پیش نیاز به همت والا و راهبردی برای توسعه و حمایت از کارآفرینان دارد.

رفع موانع کارآفرینی و جهش تولید باید به طور همه جانبه در دستور کار سه قوه قرار گیرد تا بتوانیم با بهره گیری از یک عزم ملی و همه جانبه در کشور، در شرایطی که از یک سو درگیر ویروس منحوس کرونا هستیم و از سوی دیگر کارآفرینان، بازاریان و اصناف، صنعتگران و تولید کنندگان با فشارهای ظالمانه تحریم های آمریکا و هم پیمانان مواجه هستند، با تصویب قوانین جدید و ویرایش و حذف قوانین و آیین نامه های مانع، به زودی شاهد شکوفایی و توسعه فراگیر و مقتدرانه جهش تولید و رشد کارآفرینی در کشور باشیم.

در پایان از تمامی اندیشمندان، متخصصان، اصناف، صنعتگران و صاحبان تجربه به عنوان دلسوزان کشور خواستارم تا با ارائه دانش و نظرات ارزشمند خود، به فراکسیون کارآفرینان مجلس کمک کنند تا با بهره گیری از موثرترین روش ها، فرهنگ و برنامه های اصیل کارآفرینی در کشور طراحی و اجرا شود و امکان ارائه خدمت موثرتری به جامعه کارآفرینان کشور مهیا گردد.

سید ناصر موسوی لارگانی

رئیس فراکسیون کارآفرینان کجلس شورای اسلامی./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی