کد خبر : 5666

حسن‌پور مطرح کرد؛

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امیدوارم بعد از طی شدن مراحل قانونی مصوبه تامین کالاهای اساسی آقای رئیس جمهور که خود را یک دولت قانون مدار و حقوقدان می‌داند به سرعت با تشکیل کارگروه‌های ویژه برای اجرایی شدن قانون اقدام فوری کند.

شهباز حسن‌پور‌بیگلری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ، با اشاره به تصویب طرح  الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی در مجلس گفت: با توجه به مشکلات معیشتی دهک‌های پایین جامعه در شرایط کنونی، تصویب این طرح یک ضرورت بود که باید با تعامل هرچه بیشتر میان دولت و مجلس اجرایی شود.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس تنها به دلیل داشتن دغدغه معیشتی مردم چنین طرحی را تصویب کردند اما ای کاش دولت از ابتدا با استقبال گرم و آغوش باز به این موضوع ورود و اگر ایراد یا اصلاح و پیشنهادی هم مد نظر داشت به مجلس ارائه می‌کرد زیرا پاک کردن صورت مسئله راه حل درستی برای مشکلات کنونی کشور نیست.

نماینده مردم سیرجان در مجلس تصریح کرد: امیدوارم بعد از طی شدن مراحل قانونی این مصوبه، آقای رئیس جمهور که خود را یک دولت قانون مدار و حقوقدان می‌داند به سرعت با تشکیل کارگروه‌های ویژه در مجموعه اقتصادی دولت برای اجرایی شدن این مصوبه اقدام فوری انجام دهد، آنها مطمئن باشند خیر دنیا و آخرت در رسیدگی به نیازمندان جامعه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: حکومت اسلامی مسئول رسیدگی به همه اقشار به ویژه افرادی است که در این شرایط نیاز به همراهی و حمایت بیشتری دارند و تامین کالاهای اساسی مردم یک ضرورت اجتناب ناپذیر است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی