کد خبر : 5451

در جریان بازدید میدانی مجلس از استان سیستان و بلوجستان صورت گرفت:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید نظارتی مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان از مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بمپور بازدید کردند.

 محمدجواد عسکری نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به همراه حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک، بخشداران مرکزی و زرآباد، مدیر جهاد کشاورزی و شهردار این شهر از باغات مدرن موز و انبه مجتمع کشت و صنعت و دامپروری بخش زرآباد بازدید کردند.
 
دومین روز نظارت میدانی محمدجواد عسگری


بر اساس این گزارش نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از امکانات، پتانسیل ها و ظرفیت‌های مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بمپور بازدید کردند.

گفتنی است عسکری ضمن آشنا شدن با اهمیت فعالیت  مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بمپور و نقش آن در زمینه کشاورزی پایدار منطقه از آزمایشگاه کشت بافت مرکز  تحقیقات و روند مراحل تولید نهال کشت بافت موز، انار و خرمای مجول نیز بازدید کردند.

لازم به ذکر است باتوجه به کمبود نیروی متخصص درمرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بمپور و کمبود برخی از امکانات زیربنائی مقرر شد آقایان عسکری، درخشان و سعیدی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی موضوعات مطرح شده را از طریق کمسیون کشاورزی مجلس پیگیری و مشکلات مرکز را مرتفع کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی