کد خبر : 5035

نود و دو سال پیش در چنین روزی، آرزوی دیرینه مردم میهن دوست ایران برای خلق یک بانک ایرانی با تاسیس بانک ملی ایران، محقق شد.

 
 
نهالی که نود و دو سال پیش کاشته شد، امروز به درختی تنومند تبدیل شده که در طوفان حوادث متعدد نه تنها سر خم نکرد، بلکه هر روز قوی تر شد.
بانک ملی ایران یکی از سرمایه های تاریخی، سیاسی و انقلابی کشور است و به عنوان بزرگ ترین بانک دولتی با حضور همیشگی خود در تمامی دوران های سخت کشور نظیر جنگ و تحریم اقتصادی سعی در ادای دین خود به ملت شریف ایران داشته و همراه همیشگی دولت و مردم بوده است.

به جرات می توان گفت امروز این بانک یکی از بزرگترین نهاد های خدمت رسان به مردم شریف ایران و همچنین بازوی توانمند اقتصادی دولت تلقی می شود و نقش آن در اجرای سیاست های توسعه ای کشور انکارناپذیر است.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هییٔت مدیره و کارکنان بانک دی ، سالروز تأسیس بانک ملی ایران و ۹۲ سالگی این بانک را به خانواده بزرگ بانک ملی به ویژه مدیرعامل و اعضای محترم هییٔت مدیره، مشتریان عزیز، کارکنان گرانقدر و خانواده‌های معزز ایشان صمیمانه تبریک عرض کرده، از درگاه خداوند متعال برای همگی آن‌ها سلامتی، بهروزی، موفقیت و سربلندی آرزومندم

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی