کد خبر : 4850

رحیمی جهان آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است طرح‌هایی که در حوزه معیشت و اقتصاد هستند باید در اولویت قرار گیرند و نباید مسائل به گونه‌ای مطرح شود که مردم احساس ناامنی در حوزه اقتصاد کنند.

 

جلیل رحیمی جهان آبادی، با اشاره به طرحی که قرار است به موضوع پیام رسان های اجتماعی رسیدگی کند، گفت: حق برخورداری از ارتباطات یکی از حقوق مصرح در کنوانسیون های بین المللی برای مردم است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در قوانین داخلی نیز آمده که باید زمینه بهره گیری مردم از امکانات و تکنولوژی و ارتباط با جهان فراهم باشد.

وی افزود: مجلس نیز باید تلاش کند در جریان طرح ساماندهی شبکه های پیام رسان داخلی، صرفا به تقویت این شبکه های داخلی توجه کرده و اقدامی در جهت انسداد شبکه های مجازی خارجی صورت ندهد.

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: باید شبکه های پیام رسان داخلی را آنچنان تقویت کرد که به پای شبکه های خارجی رسیده و بتواند جایگزینی برای آنها شود اما قرار نیست شبکه های خارجی مسدود شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر اولویتی برای مجلس یازدهم در نظر بگیریم معیشت و اقتصاد است و اگر مسأله ای را حل نمی کنیم نباید به مشکلات را اضافه کنیم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی