کد خبر : 4548

طی هفته جاری در کمیسیون کشاورزی

با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از مدیران عامل بانک‌های دولتی گزارشی از عملکرد بانک‌ها در زمینه تخصیص وام به بخش کشاورزی ارائه می‌شود.

دستور کار نشست‌ کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در روزهای (یک‌شنبه۱۹ مردادماه و سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) اعلام شد.
 
بر اساس این گزارش در نشست روز(یکشنبه ۱۹ مردادماه) با دعوت از مسئولین وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، امور خارجه، شورای عالی امنیت ملی و گمرک جمهوری اسلامی مشکلات صادرات محصولات کشاورزی بررسی می‌شود.
 
همچنین در نشست صبح روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه محیط زیست و بررسی لایحه موافقت‌نامه پاریس با دعوت از نماینده شورای نگهبان و مسئولین ذی‌ربط در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد.
 
لازم به ذکر است بررسی مسائل، مشکلات و چالش‌های حوزه سلامت و ایمنی غذایی با دعوت از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مسئولین ذی‌ربط در دستور کار نشست صبح روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) کمیسسون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
 
گفتنی است در نشست بعد از ظهر روز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه)با دعوت از وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از مدیران عامل بانک‌های دولتی گزارشی از میزان تحقق و همچنین عملکرد تکالیف قانونی مبنی بر اختصاص حداقل ۱۵ ٪تسهیلات به بخش کشاورزی در سالهای ۹۷ و ۹۸ ارائه می‌شود./
 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی