کد خبر : 4539

سید صادق طباطبایی نژاد ، نماینده مردم اردستان در مجلس، در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

سید صادق طباطبایی نژاد گفت: به طور حتم همه نماینده‌ها در این چند مدت فعالیت آقای مدرس خیابانی را زیر ذره‌بین برده‌اند و بر اساس شناحتی که از صلاحیت ایشان پیدا کرده‌اند، رای خواهند.

سید صادق طباطبایی نژاد ، نماینده مردم اردستان در مجلس، در گفت‌وگو با پارسینه اظهار داشت: وزارت‌خانه صمت از جمله جاهایی است که مستقیما با معیشت مردم سر و کار دارد. به همین دلیل اینکه چه کسی در راس این وزارت‌خانه قرار بگیرد بسیار مهم است. درباره آنچه آقای حسین مدرس خیابانی از توانایی خود نشان داده است‌ باید گفت، ایشان در شرایط خاصی قبول مسئولیت کردند و به همین دلیل نمی‌توان کارنامه‌اش را به خوبی بررسی کرد. بنده امیدوارم اگر قرار بر وزیر شدن باشد،‌ آقای خیابانی بتواند با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود به بخش بازرگانی و صنعتی کشور سر و سامان بدهد. 

 

او همچنین تصریح کرد: اینکه اکثریت مجلسی‌ها دیدگاه مشترک سیاسی دارند، دلیلی بر هم‌نظر بودن‌شان در رای به ایشان نیست. به طور حتم همه نماینده‌ها در این چند مدت فعالیت آقای مدرس خیابانی را زیر ذره‌بین برده‌اند و بر اساس شناحتی که از صلاحیت ایشان پیدا کرده‌اند، رای خواهند داد. 

 

سید صادق طباطبایی نژاد در پایان تصریح کرد: بنده چه موقع رای  دادن به آقای مدرس خیابانی و چه به هر کس دیگری فقط صلاح کشور را در نظر می‌گیرم تا مدیون مردم نشوم.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی