کد خبر : 4538

سید محسن دهنوی، نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

سید محسن دهنوی گفت: اینکه من به مدرس خیابانی چه رایی خواهم داد، به شرایط زیادی بستگی دارد. اما این را می‌دانم که بلاتکلیفی وزارت‌خانه صمت تحت هیچ شرایطی به صلاح نیست.

 

سید محسن دهنوی، نماینده مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس اظهار داشت: آقای مدرس خیابانی در  شرایطی سرپرستی وزارت صمت را عهده‌دار شد که شرایط کرونایی کشور را در وضعیتی پیچیده قرار داده بود. مخصوصا بحث اقلام مورد احتیاج روزمره مردم که متاسفانه با افزایش قیمت مواجه شد. در چینن حالتی ایشان حتی‌القدور سعی کرد مشکلات را کم کند، اما به دلیل کوتاه بودن مدت مسئولیت و همچنین وضع کاملا به هم ریخته شرایط نمی‌توان تحلیل مشخصی از کارنامه این چند ماه آقای مدرس خیابانی داشت. 

 

او همچنین تصریح کرد: نمایندگان مجلس برای رای منفی یا مثبت دادن به وزیر پیشنهادی صمت، حتما این را در نظر خواهند گرفت که به دلیل وضعیت خاص، این وزارت‌خانه مهم باید هر چه سریع‌تر به سر و سامان برسد تا بلکه محدودیت‌های مردم کمتر شوند. 

 

سید محسن دهنوی در پایان تصریح کرد: اینکه من به  ایشان چه رایی خواهم داد، به شرایط زیادی بستگی دارد. اما این را می‌دانم که بلاتکلیفی وزارت‌خانه صمت تحت هیچ شرایطی به صلاح نیست.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی