کد خبر : 4536

بلاتکلیفی مدیریتی در وزارت صمت هزینه‌ساز است

الهام آزاد گفت‌: در شرایط فعلی بلاتکلیفی مدیریتی هزینه‌ساز است و اگر آقای مدرس خیابانی رای نیاورد، باید هر چه سریع‌تر گزینه خوب معرفی شود و بعد از کسب رای اعتماد فعالیت‌اش را شروع کند. 

  

الهام آزاد، نماینده  مردم نایین در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس اظهار داشت: آقای مدرس خیابانی در روزهایی به عنوان سرپرست وزرات‌خانه صمت انتخاب شد  و شروع به کار کرد که اقتصاد ایران و بالاخص کالاهای مصرفی تحت تاثیر کرونا وضعیت بدی را تجربه می‌کرد. به همین دلیل اگر بخواهم به عنوان عضوی از نهاد نظارتی مجلس درباره کارنامه ایشان نظر بدهم، اینطور می‌گویم که مردم همچنان مشکل تامین مایحتاج اصلی را دارند. 

 

او همچنین تصریح کرد: البته این را هم باید در نظر داشت که قرار گرفتن در شرایط تحریم، موجب مختل شدن برنامه‌ها در همه حوزه‌ها می‌شود. 

وی افزود:با این حال نمایندگان برای رای اعتماد به وزیرانی که توسط رییس‌جمهوری معرفی می‌شوند، حتما همه جوانب را در نظر می‌گیرند و اینطور نیست که بر اساس سلیقه شخصی رای منفی یا مثبت بدهند. 

 

الهام آزاد در پایان تصریح کرد: بنده ذهنیت چندان خوبی درباره عملکرد ایشان ندارم. اما این را هم می‌دانم که در شرایط فعلی بلاتکلیفی مدیریتی هزینه‌ساز است و اگر آقای مدرس خیابانی رای نیاورد، باید هر چه سریع‌تر گزینه خوب معرفی شود و بعد از کسب رای اعتماد فعالیت‌اش را شروع کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی