کد خبر : 4041

در هفته جاری

وزیر نیرو و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد خود و مشکلات پیش رو ارائه می‌کنند.

براساس دستور کار هفته جاری کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، این کمیسیون در روز (یکشنبه 22 تیرماه( انتخاب ۲ نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در شورای عالی آب، انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در شورای ملی ایمنی زیستی، انتخاب 2نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در شورای عالی حفاظت محیط زیست؛ انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت و شرکت در جلسات کمیته امنیت غذایی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و انتخاب اعضای کمیته فرعی کمیسیون را در دستور کار دارد.

لازم به ذکر است در ادامه نشست روز یکشنبه هفته جاری کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات تامین سوخت ماشین آلات بخش کشاورزی با دعوت از معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی و سایر مسئولین ذیربط بررسی می‌شود.

بر اساس این گزارش در نشست روز (سه‌شنبه 24 تیرماه) کمیسیون کشاورزی وزیر نیرو و معاونین وی در مورد برنامه‌های آتی این وزارتخانه گزارشی ارائه می‌کنند، همچنین در این نشست مسائل و مشکلات موجود بررسی و راهکار و تصمیم‌گیری لازم ارائه می‌شود.

گفتنی است در ادامه نشست روز (سه‌شنبه 24 تیرماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران و معاونین وی در مورد عملکرد و برنامه های آتی سازمان گزارشی را ارائه می‌کنند ، همچنین مسائل و مشکلات موجود بررسی و راهکار و تصمیم گیری لازم ارائه می‌شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی