کد خبر : 3853

میرتاج‌الدینی خبر داد؛

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی و نهایی شدن گزینه‌های ریاست، دادستانی و مستشاران دیوان محاسبات طی هفته آینده در این کمیسیون خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از بررسی گزینه‌های پیشنهادی رئیس، دادستان و مستشاران دیوان محاسبات در نشست این کمیسیون خبر داد و گفت: هفته آینده گزینه‌های پیشنهادی در کمیته برنامه و محاسبات بررسی و نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس انتخاب رئیس، دادستان و مستشاران دیوان محاسبات است که این کمیسیون بعد از تشکیل کمیته‌های تخصصی خود در جلسه روز یکشنبه، کاندیداهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات را در کمیته مورد نظر بررسی و اسامی نهایی را به صحن کمیسیون معرفی خواهد کرد.

میرتاج‌الدینی با بیان اینکه تاکنون سه گزینه برای ریاست دیوان محاسبات مطرح شده است، تاکید کرد: در نهایت بعد از بررسی‌ها دو برابر تعداد مورد نیاز برای انجام رای‌گیری هفته آخر تیر ماه به صحن علنی مجلس معرفی می‌شوند، البته مستشاران دیوان محاسبات در داخل کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب خواهند شد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی