کد خبر : 3842

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تاکید بر ضرورت فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی در سفارتخانه‌ معتقد است با فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی، بخش خصوصی بسیار توانمندتر در حوزه تولید فعالیت خواهد کرد.

عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مراسم روز ملی صنعت و معدن ضمن تقدیر از فعالان منتخب، گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری دو موضوع ساختار و مدیریت برای تحقق اهداف جهش تولید موثر است؛ در بخش ساختار، مجلس آمادگی هرگونه همکاری با بخش خصوصی را دارد.

اعتقادی به اثربخشی مطلق تحریم‌ها ندارم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در بخش مدیریت نیز باید از رانت های مدیریتی جلوگیری و از ظرفیت‌های مردمی برای توسعه تولید و حل مشکلات کشور استفاده کرد.

وی با بیان اینکه اعتقادی به اثربخشی مطلق تحریم‌ها ندارم، اظهار کرد:راگر محکم، استوار و هماهنگ باشیم به راحتی خواسته های خود را در عرصه بین‌المللی بر کرسی می نشانیم.

دولت باید تصدی گری در امور اقتصادی را رها کند

این نماینده مردم در مجلس یازدهم به ضرورت فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی در سفارتخانه‌های کشورمان اشاره و تاکید کرد: با فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی، بخش خصوصی بسیار توانمندتر در  تولید فعالیت خواهد کرد.

 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس آمادگی دارد  تا قوانین تسهیل کننده را تصویب کند، اضافه کرد: دولت باید تصدی گری را کم کرده و بخش خصوصی را به صورت جدی حمایت و تقویت کند از سوی دیگر درآمدهای مالیاتی نیز باید به سمت تولید سوق داده شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی