کد خبر : 3575

اعظمی:

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی باید بتوانند کارشناس کشاورزی مهارت محور تحویل دهند، نباید مهندسین کشاورزی بعد از پایان دوره تحصیلی نیاز به دوره آموزشی داشته باشند.

ذبیح‌الله اعظمی ساردویی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ، ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت: به عنوان فردی که با آموزش بخش کشاورزی ارتباط داشته‌ام به وزارت علوم، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کشاورزی پیشنهاد می‌کنم به موضوع آموزش و تربیت مهندسین کشاورزی اهمیت بیشتری بدهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی باید بتوانند کارشناس کشاورزی مهارت محور تحویل دهند، نباید مهندسین کشاورزی بعد از پایان دوره تحصیلی نیاز به دوره آموزشی داشته باشند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید وزارت جهاد کشاورزی در بخش آموزش و ترویج برنامه‌ریزی دقیق و وسیع‌تری داشته باشد، در حال حاضراطلاعات موجود بخش کشاورزی دقیق و به‌روز است.  

اعظمی ساردویی، ادامه داد: اطلاعاتی که به مهندسین منتقل شده به کشاورزان انتقال داده شود تا بتوانیم در پیشبرد امورات این حوزه به صورت علمی‌تر گام برداریم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی