کد خبر : 3123

نیکزاد در گفت و گو با تریبون‌مجلس:

نماینده منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم، معیشت و اقتصاد و اشتغال را اولویت های مجلس یازدهم توصیف و تصریح کرد: مجلس باید صدای حقیقی ملت باشد و ونمایندگان پیش از تعلق خاطر به جریان های سیاسی در قبال رای مردم پاسخگو باشند.

علی نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار تریبون‌مجلس درباره اولویت های مجلس یازدهم گفت: زمانی که رهبرانقلاب در ابتدای سال جاری بحث جهش در تولید را مطرح کردند به نوعی اولویت همه کشور در این خصوص تبیین شد بنابراین مجلس یازدهم نیز باید در همین راستا گام بردارد.

نماینده منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم، معیشت و اقتصاد و اشتغال  را اولویت های مجلس یازدهم توصیف و تصریح کرد: مجلس باید صدای حقیقی ملت باشد و ونمایندگان پیش از تعلق خاطر به جریان های سیاسی در قبال رای مردم پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع معیشت و اقتصاد و اشتغال و تولید اضلاع به هم پیوسته در رشد اقتصادی و تولید ثروت برای کشورهستند بنابراین باید این مولفه ها هم راستای هم و درکنار یکدیگر حرکت کنند چرا که ضعف هرکدام می تواند در کارایی دیگری اثرگذار باشد.

نیکزاد با بیان این که مجلس یازدهم باید از حواشی سیاسی دوری کند، خاطرنشان کرد: مجلس باید صدای حقیقی ملت باشد و ونمایندگان پیش از تعلق خاطر به جریان های سیاسی در قبال رای مردم پاسخگو باشند.

نماینده منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم با بیان این که مجلس یازدهم تنها منویات رهبری را خط قرمز خود قرار دهد ، تاکید کرد: آرایی که در انتخابات اسفندماه سال گذشته به صندوق رای ریخته شد و ترکیبی که از صندوق ها برای خانه ملت رقم زده شد نشان می دهد مطالبه مردم بازگشت مجلس به جایگاه حقیقی خود یعنی نهاد نظارتی است ، نباید از یاد برد که مجلس به واقع از برخی رفتارهای سیاسی در سال های اخیر در نهادی که باید کار کارشناسی و تخصصی قانون گذاری و نظارت را انجام دهد، دلزده هستند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی