کد خبر : 17605

عسکری:

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و ماموریت محوله از سوی رئیس مجلس به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون کشاورزی از مناطق سیل زده جنوب کشور بازدید و میزان خسارات را بررسی می‌کنیم.

 

 

محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، در خصوص ماموریت دکتر قالیباف به کمیسیون‌های عمران و کشاورزی برای بررسی سیل اخیر در استان‌های جنوبی، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و ماموریت محوله از سوی رئیس مجلس به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون کشاورزی در مناطق سیل زده شهرستان‌های میناب و سیریک حاضر می‌شویم.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پس از نظارت میدانی از شرق استان هرمزگان در شهرستان چابهار نیز حاضر می‌شویم تا از نزدیک خسارات سیل اخیر را بررسی کنیم، عنوان کرد: سیل به مزارع، باغات، نخیلات و قنوات جنوب کشور خسارات سنگینی وارد کرده است.

لازم به ذکر است که رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز)سه شنبه 14 دی ماه( مجلس ضمن اشاره به وقوع سیل طی ۳ روز گذشته در استان‌های جنوبی، از کمیسیون‌های عمران و کشاورزی و دستگاه‌های اجرایی خواست تا نسبت به رفع آسیب های مردم در این شرایط اقدامات لازم را انجام دهند./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی