کد خبر : 17536

طی هفته جاری در کمیسیون اقتصادی؛

در نشست کمیسیون اقتصادی طی هفته جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی وضعیت تنظیم بازار کالاهای اساسی و غیر اساسی بررسی می‌شود.

 
بر اساس دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز ( شنبه 11 دی ماه )کارگروه بررسی پیشنهادهای نمایندگان و دستگاه‌های اجرای در خصوص لایحه بودجه سال 1401 کل کشور تشکیل می‌شود.

بر همین اساس در نشست روز ( یکشنبه 12 دی ماه ) کمیسیون اقتصادی دو درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و نحوه واگذاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه بررسی می‌شود.  

لازم به ذکر است روز ( دوشنبه 13 دی ماه ) کارگروه بررسی پیشنهادهای نمایندگان و دستگاه‌های اجرای در خصوص لایحه بودجه سال 1401 کل کشور تشکیل می‌شود.

گفتنی است در روز ( سه‌شنبه 14 دی ماه ) کارگروه تخصصی بررسی طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات و الحاقات بعدی آن برگزار می‌شود و در ادامه اعضای کمیسیون اقتصادی در نشستی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی آخرین وضعیت تنظیم بازار کالاهای اساسی و غیر اساسی و ساختار سازمانی جدید این وزارتخانه را در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی بررسی می‌کنند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی