کد خبر : 17467

حاجی بابایی تشریح کرد؛

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، نشست هم‌اندیشی امروز صبح مجلس با فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص بررسی ارز ۴۲۰۰ تومانی، گرانی‌ها و افزایش قیمت خودرو را تشریح کرد.

حمیدرضا حاجی بابائی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ، در تشریح جلسه امروز صبح(سه‌شنبه 7 دی ماه) هم‌اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست‌های کلی نظام گفت: نشست امروز صبح با حضور فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و هشتاد نفر از نمایندگان مجلس برای بررسی مسایل مربوط به خودرو، ارز 4200 تومانی و گرانی‌ها در کشور برگزار شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد: در این جلسه سه موضوع ارز 4200 تومانی و آثاری که امکان دارد حذف آن و یا ادامه روند کنونی در جامعه داشته باشد، بحث خودرو و پیچیدگی‌های این صنعت و تورم و گرانی‌ها در کشور و نقش و سیاست دولت برای مهار و کنترل گرانی‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و وزیر صمت در خصوص این مسایل به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

وی تاکید کرد: به دلیل گستردگی موضوع خودرو و دغدغه نمایندگان درباره این موضوع مقرر شد، یک جلسه دو ساعته‌ای در آینده نزدیک برای بررسی مشکلات حوزه صنعت خودرو و ناراحتی مردم نسبت به آن با حضور فاطمی امین برگزار شود تا وزیر صمت ضمن پاسخگویی به سوالات وکلای ملت، سیاست های دولت را برای تعیین تکلیف خودرو در کشور تشریح کند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی