کد خبر : 17185

نوروزی مطرح کرد:

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه دولت در ساخت خانه های طرح نهضت ملی مسکن و تحقق ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی طی چهار سال چابکتر عمل کند، گفت: وزارت راه و شهرسازی باید مشکلاتی که در پروژه مسکن مهر باقی مانده را هر چه سریع‌تر برطرف کند.

حسن نوروزی  در رابطه با وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن، گفت: با توجه به اینکه دولت سیزدهم مکلف شده ۴ میلیون واحد مسکونی را در چهار سال مسئولیت خود بسازد، لازم است وزارت راه و شهرسازی کمی چابک‌تر و سریعتر نسبت به تحقق وعده‌های خود عمل کند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس یازدهم، ادامه داد: از طرفی بسیاری مدیرکل های وزارت راه و شهرسازی همان مدیران دولت سابق هستند، لذا لازم است یا مسئولیت آنها تمدید شود و یا افراد متخصص جایگزین آنها شوند تا این وزارتخانه از بلاتکلیفی خارج شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس،افزود: همچنین وزارت راه و شهرسازی باید مشکلاتی که در مسکن مهر باقی مانده را هر چه سریع‌تر برطرف کرده و سپس برای تحقق وعده ساخت ۴ میلیون واحدمسکونی در ۴ سال بصورت جدی وارد میدان شوند، در حال حاضر مردم با معضل گرانی اجاره بها و مسکن رو برو هستند، لذا مدیران دولتی باید با جدییت پای کار باشند، مشکلات مردم با ارائه آمار و شعار حل نمی‌شود./

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی