کد خبر : 17184

آزادی‌خواه مطرح کرد:

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: سامانه بازرگام باید در سطح کشور برای همه قابل دسترس باشد و مردم قدرت انتخاب داشته باشند، امیدواریم تا پایان سال این شرایط فراهم شود.

 
احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، در خصوص عملکرد سامانه بازرگام در زمینه تنظیم قیمت برخی از محصولات در بازار، گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا بخش زیادی از افراد جامعه با خرید از فروشگاه‌های مجازی آشنا شده‌اند و توزیع مستقیم محصولات می‌تواند دلالی و واسطه‌گری‌ها را حذف کند.

نماینده مردم در ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رونق گرفتن فروشگاه‌های دیجیتال شرایط را برای توزیع مستقیم محصولات فراهم کرده است، عنوان کرد: یکی از اقدامات بسیار خوب وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی ایجاد سامانه بازرگام بود که در گام اول در این سامانه مرغ و تخم مرغ عرضه شد و امیدواریم طی ماه‌های آینده بر اساس قول وزیر جهاد کشاورزی میوه شب عید مورد نیاز مردم نیز در این سامانه توزیع شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس راستی آزمایی که از سامانه بازرگام داشته‌ام  عملکرد آن قابل قبول است، ادامه داد: سامانه بازرگام مدلی جزئی برای توزیع کالاهای اساسی است، نمی‌توان نقش فروشگاه‌های بزرگ کشور را نادیده بگیریم و باید این سامانه‌ها در کنار فروشگاه‌های حقیقی فعالیت کند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد:سامانه بازرگام باید در سطح کشور برای همه قابل دسترس باشد و مردم قدرت انتخاب داشته باشند، امیدواریم تا پایان سال این شرایط فراهم شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی