کد خبر : 16755

عسکری تاکید کرد:

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز با مسئولان وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی و شرکت های تراکتورسازی مقرر شد محصولات این شرکت ها تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته باشد.

 
 
 

محمدجواد عسکری، در تشریح نشست امروز (شنبه، 13 آذرماه) کمیسیون کشاورزی با معاونان وزارت جهاد کشاورزی، وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه، سازمان گمرک جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: این جلسه به جهت بررسی موانع و چگونگی رونق صادرات محصولات کشاورزی برگزار شد.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای حوزه اوراسیا یکی از مهم ترین بازارهای هدف صادرات محصولات کشاورزی ایران هستند، افزود: برای صادرات به حوزه اوراسیا مسائل و موضوعات مختلفی وجود دارد که در این جلسه آن ها را مورد بررسی قرار دادیم تمام تلاشمان این است که بستر صادرات کشاورزی را مهیا و با برنامه ریزی دقیق برای بازارهای هدف زمینه رونق صادرات و ارز آوری را فراهم کنیم.

وی همچنین با اشاره به جلسه دیگر کمیسیون کشاورزی با مسئولان شرکت های تراکتورسازی تصریح کرد: طی جلسه ای با مسئولان شرکت های تراکتورسازی میزان تولید و نحوه قیمت گذاری محصولات آن ها را مورد بررسی قرار دادیم. شرکت تراکتورسازی تبریز نیز به دنبال افزایش 30 درصدی قیمت محصولات خود است.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ادامه داد: در این جلسه با حضور مسئولان صمت، وزارت جهاد کشاورزی مسئله افزایش قیمت محصولات شرکت تراکتورسازی تبریز را بررسی کردیم و قرار شد تا پایان سال جاری و نهایتا خردادماه 1401 این شرکت هیچ گونه افزایش قیمتی در محصولات خود نداشته باشند./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی