کد خبر : 16557

مرادی:

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است روا نیست کارگران عملیاتی صنعت نفت زیر خط فقر حقوق بگیرند اما عده‌ای از مدیران حقوق‌های نجومی دریافت کنند.

 

 

احمد مرادی  با انتقاد از پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی از مدیران در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، در مقابل پرداخت حقوق‌های ناچیز کارکنان عملیاتی وزارت نفت، گفت: مجلس به جدیدیت به دنبال ایجاد تعادل میان حقوق‌های نجومی برخی از مدیران نفتی با کارگران و کارکنان عملیاتی این وزارتخانه است در این راستا شخصا و به همراه تعداد دیگری از نمایندگان، درخواست اعمال 234 بر عملکرد پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را به دلیل بروز برخی سوءمدیریت‌ها را داشته‌ام.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین کمیسیون انرژی بررسی وضعیت دریافتی مدیران و کارکنان صنایع پتروشمی را در دست گرفته است و در این راستا از منطقه عسلویه بازدید میدانی داشته و پای درد و دل‌های کارکنان بخش‌های عملیاتی و سکوهای نفتی نشسته‌ایم تا در ادامه بتوانیم دقیق‌تر مشکلات آن‌ها را در کمیسیون پیگیری کنیم.

وی با یادآوری دستور اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر جلوگیری از پرداخت حقوق‌های نجومی، افزود: از آنجا که رسیدگی به حقوق‌های نجومی برای مردم بسیار مهم است چراکه احساس بی‌عدالتی شدیدتر از میزان فقدان عدالت است و این ریشه در تبعیض دارد، بنابراین باید به موضوع حقوق‌های نجومی برای رفع این مشکل هم رسیدگی کرد و مردم را در جدیت برخورد مجلس با موضوع قانع کرد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پرداخت حقوق‌های نجومی در شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت باید بررسی شده و در ادامه نسبت به از بین بردن تبعیض‌ها اقدام کرد چراکه روا نیست کارگران عملیاتی صنعت نفت زیر خط فقر حقوق بگیرند اما عده‌ای از مدیران حقوق‌های نجومی دریافت کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی