کد خبر : 16263

رضایی کوچی خبر داد:

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر نیرو با حضور در جلسه کمیسیون عمران به ما اطمینان داد که با برنامه‌های خود و هماهنگی با اعضای شورای عالی آب و شخص رئیس جمهور در شهرها و روستاها مشکل تامین آب شرب رفع خواهد شد.

 محمدرضا رضائی کوچی در تشریح نشست اعضای کمیسیون عمران با وزیر نیرو گفت: با توجه به اینکه در سال‌های گذشته با کمبود بارش باران و برف مواجه بودیم، این دغدغه را داشتیم که برای امسال و سال آینده شهرها و روستاها دچار مشکلات تامین آب شرب شوند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت اعتباری وزارت نیرو امسال به نسبت سال‌های گذشته بهبود پیدا کرده است، افزود:  آقای محرابیان در کمیسیون عمران حاضر شده و گزارش بسیار خوبی در خصوص وضعیت آبی کشور ارائه کردند. همچنین اطمینان خاطر را به ما داد که با برنامه‌های خود و هماهنگی با اعضای شورای عالی آب و شخص رئیس جمهور در شهرها و روستاها مشکل تامین آب شرب نداشته باشیم. متاسفانه در سال گذشته بسیاری از روستاها با تانکر آب رسانی شده و ضعیتی بحرانی داشتند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با برنامه‌های خوبی که وزیر نیرو در کمیسیون ارائه کردند، امیدواریم امسال و سال آینده شرایط بهتری در حوزه تامین آب شرب داشته باشیم. /

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت‌های غیر متعارف در حوزه محیط زیست از آب گرفته تا ذخایر دیگر همچون خاک و…