کد خبر : 16093

هفته جاری صورت می‌گیرد؛

نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با روسای سازمان امورمالیاتی و صندوق توسعه ملی هفته جاری برگزار می‌شود.

نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در روزهای یک‌شنبه ( 23 آبان ماه) الی سه شنبه (25آبان ماه ) برگزار می‌‎شود.

بر همین اساس اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس روز یک شنبه با معاون اقتصادی سازمان بسیج به مناسبت هفته بسیج سازندگی و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت نظام مالیاتی کشور و برنامه‌ها و رویکرد دولت سیزدهم در این خصوص نشست مشترکی برگزار خواهند کرد. از طرفی اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌ها دولتی و بانک‌های واگذار شده در اجرای اصل 44 قانون اساسی نیز در جلسه روز یک شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب خواهند شد.

نشست با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و استماع برنامه های ارائه شده و جلسه کارگروه مشترک بررسی طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات و الحاقات بعدی دستور کار روز دوشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس است.

همچنین اعضای کمیسیون اقتصادی روز سه شنبه با رئیس و هیات عامل صندوق توسعه ملی به منظور بررسی آخرین گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی و برنامه های پیشنهادی دولت سیزدهم در این خصوص و بررسی گزارش ناظران مجلس شورای اسلامی در مجامع، شوراها، هیات ها مرتبط با کمیسیون اقتصادی نشست مشترکی خواهند داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت‌های غیر متعارف در حوزه محیط زیست از آب گرفته تا ذخایر دیگر همچون خاک و…