کد خبر : 15975

پورابراهیمی:

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نشست مشترک هیات امنای قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی با رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان استان کرمان و وزیر صمت، گفت: در این نشست، تعهدات و وظایفی که در زمان حیات شهید حاج قاسم سلیمانی تصویب شده بود، پیگیری شد.

پورابراهیمی:محمدرضا پور ابراهیمی داورانی  از تشکیل نشست مشترک هیات امنای قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی با رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان استان کرمان، وزیر صنعت، معدن و تجارت، نماینده ولی فقیه در استان کرمان، استاندار کرمان، فرمانده سپاه ثارالله، مدیران ارشد اقتصادی استانی و کشوری و اعضای هیات امنا خبر داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست، تعهدات و وظایفی که در زمان حیات شهید حاج قاسم سلیمانی تصویب شده بود، پیگیری شد.

وی اضافه کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی دستور تشکیل قرارگاه فرهنگی را صادر کرده و بنده را مسئول پیگیری موضوعات مربوط به بنگاه‌های اقتصادی کرد. کمیسیون اقتصادی نیز پیگیری‌های لازم در این زمینه را انجام داد و در حال حاضر این موضوع محور تصمیمات کلان قرارگاه فرهنگی قرار گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه بررسی برنامه‌های دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از دیگر موضوعات بررسی شده در این نشست بود، ادامه داد: فرمانده سپاه ثارالله گزارشی از برنامه‌های اجرا شده در نخستین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای دومین سال ارائه کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه، به بیان موضوعات و مطالب مرتبط با جایگاه شهید سلیمانی و ضرورت احیای مکتب شهید سلیمانی پرداخت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی