کد خبر : 15865

خلیلیان:

استاندار خوزستان گفت: وقتی مردم می بییند که مسئولین و نمایندگان مجلس با حضور میدانی پیگیر کارهایشان هستند دلگرم و امیدوار می شوند و علاوه بر این دلگرمی، این نظارت میدانی باعث تسریع در کمک ها می شود و به رفع محرومیت منطقه کمک می کند.

 

 

صادق خلیلیان استان خوستان در گفتگوی اختصاصی، در خصوص حضور نمایندگان مجلس در مناطق زلزله زده این استان گفت: مجلس یازدهم یک ظرفیت بسیار بزرگی برای توسعه کشور و حل مشکلات است.

خلیلیان با اعلام اینکه خوزستان نیازمند یک طرح توسعه جامع است ،افزود:وقتی مشکلات و حوادثی مانند زلزله که رخ می دهد،کمبودها نمایان می شود مانند زلزله منطقه محروم اندیکا که باعث دیده شدن محرومیت های این منطقه شد.

رفع محرومیت های خوزستان نیازمند توجه بیشتر مسئولان هستند

استاندار خوزستان ضمن تشکر از مسئولان دولت ،مجلس، قوه قضائیه ،بسیج و نهادهای مختلف که در منطقه حضور پیدا کردند، گفت: وقتی مردم می بییند که مسئولین و نمایندگان مجلس با حضور میدانی پیگیر کارهایشان هستند دلگرم و امیدوار می شوند و علاوه بر این دلگرمی، این حضور میدانی باعث تسریع در کمک ها می شود و به رفع محرومیت منطقه کمک می کند.

وی با اشاره به دستاورد های حضور نمایندگان مجلس در مناطق زلزله زده خوزستان گفت :طی این حضور میدانی، رایزنی هایی برای رفع محرومیت منطقه انجام شد و تصمیماتی در این خصوص گرفته شد که در استانداری آن را دنبال خواهیم کرد.

خلیلیان اضافه کرد:یکی از مواردی که طی حضور میدانی نمایندگان مجلس به خوزستان نهایی شد، تدوین و تصویب برنامه جامع 2 ساله بود که بتوانیم در کوتاه مدت مسیر توسعه استان خوزستان را تسریع کنیم.برخی مسائل شرکت هفت تپه که در سال های اخیر مشکل داشت خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و تصمیم دولت حل و معوقات کارگران پرداخت شد و همچنین کارخانه های مرتبط با این شرکت در حال بازسازی بوده و مقدمات کشت سال آینده نیز فراهم شده است /

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی