کد خبر : 15849

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با تقسیم به گروه‌های پنج‌گانه و نظارت میدانی از تمامی شهرستان‌های استان‌ چهارمحال بختیاری ظرفیت‌ها و مشکلات این استان را به منظور تقویت و پیگیری احصاء کردند.

 اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در جریان هفتمین نظارت میدانی خود چهارشنبه ۱۲ آبان‌ماه وارد استان چهار محال و بختیاری شدند.

نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی از جمله محمدجواد عسکری، پرویز اوسطی، علیرضا عباسی، ذبیح‌الله اعظمی، علیرضا نظری، عباس جهانگیرزاده، بهزاد علیزاده، جعفر راستی، عبدالله ایزدپناه با دعوت امیرقلی جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در استان چهار محال و بختیاری حاضر شدند و صبح  پنجشنبه ۱۳ آبان‌ماه با تقسیم به گروه‌های پنچگانه از ظرفیت‌های حوزه کشاورزی، دامداری، پرورش طیور و صنایع وابسته به آنها بازدید کردند.

لازم به ذکر است اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های آبریز و سرشاخه‌های رودخانه‌های کارون و زاینده رود، تونل‌های سه گانه انتقال آب به رودخانه زاینده رود و همچنین سد زاینده رود نیز بازدید کردند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی