کد خبر : 15812

یوسفی:

دبیر هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو گفت: هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو فردا از گروه صنعتی سایپا بازدید می‌کند.

 
مجتبی یوسفی  با بیان اینکه هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو فردا از گروه صنعتی سایپا بازدید می‌کند، گفت: از آنجا که مردم گلایه‌های بسیاری از صنعت خودروسازی دارند، طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در مجلس یازدهم تصویب شد تا زمینه تولید خودروهای باکیفیت و با قیمت مناسب فراهم شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند ما باید از صنعت خودروسازی حمایت کنیم اما خودروهای تولیدی از کیفیت لازم برخوردار نبوده و قیمت آن‌ها نیز برای مصرف کننده مناسب و به صرفه نیست.

وی با بیان اینکه هرچند خودروسازان باید از ظرفیت متخصصان و دانشگاه‌ها استفاده کنند و اعتبارات مناسبی برای R and D اختصاص دهند، نسب به این مهم بی‌توجه هستند، اضافه کرد: سهامداری تودرتو در خودروسازی‌ها به گونه‌ای است که برخی قطعه سازان، سهامدار خودروسازان شده اند.

دبیر هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو با اشاره به بازدید هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو از گروه صنعتی ایران خودرو، تصریح کرد: این بازدیدها ادامه دار خواهد بود تا متخلفان این حوزه شناسایی و زمینه تولید خودروهای باکیفیت فراهم شود.

براساس این گزارش علی اکبر کریمی رئیس هیات، روح اله ایزدخواه نائب رئیس اول، محسن علیزاده نائب رئیس دوم، مجتبی یوسفی دبیر اول هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی