کد خبر : 15647

طی هفته جاری در کمیسیون کشاورزی؛

مصوبات نظارت میدانی از مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا پیرو دستور رئیس مجلس، با دعوت از وزرای جهاد کشاورزی، نیرو و ارتباطات و روسای سازمان‌های محیط زیست و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استاندار خوزستان بررسی می‌شود.

 اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در نشست روز ( یکشنبه 9 آبان ماه) پیرو دستور رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبات نظارت میدانی از مناطق زلزله زده  شهرستان اندیکا را با دعوت از وزرای جهاد کشاورزی، نیرو و ارتباطات و روسای سازمان‌های محیط زیست و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استاندار خوزستان بررسی می‌کنند.

در ادامه نشست روز ( یکشنبه 9 آبان ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، مابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی برنامه‌های آتی سازمان محیط زیست با حضور رئیس و معاونین این سازمان بررسی می‌شود.

در نشست روز (سه شنبه 11 آبان ماه) کمیسیون کشاورزی تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از انتقال آب بین حوزه‌ای توسط وزارت نیرو با دعوت از نمایندگن متقاضی و وزیر نیرو بررسی می‌شود. همچنین رئیس و معاونین سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به منظور ارائه گزارش از عملکرد و برنامه های آتی این سازمان در نشست کمیسیون حاضر می‌شوند.

اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به منظور نظارت میدانی و بررسی مسائل و مشکلات حوزه های کشاورزی، آب و محیط زیست روز ( چهارشنبه 12 آبان ماه ) در استان چهارمحال بختیاری و شهرستان بروجن حاضر می‌شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی