کد خبر : 14780

قادری مطرح کرد:

نایب رئیس کمیسیون جهش تولید گفت: بخشی از جزییات طرح اولیه تامین مالی تولید و زیرساخت ها بررسی و پیشنهادهای کارشناسان دستگاه های اجرایی مورد بحث قرار گرفت.

 
 

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ، در تشریح جلسه بررسی طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها گفت: این جلسه با حضور نمایندگانی از وزارتخانه‌های اقتصاد و راه و شهرسازی، بانک مرکزی، اتاق ها و دستگاه‌های ذیربط در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و بخشی از جزییات طرح مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها که با سفارش کمیسیون جهش تولید و تلاش کارشناسان وزارت اقتصاد، سازمان بورس و بانک مرکزی تهیه شده و برای چندین نوبت در مرکز پژوهش ها و مجلس مورد بررسی قرار گرفته است و سپس برای اعلام وصول بارگذاری شده، حاوی نکاتی است که می‌تواند مشکل تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها را حل کند.

نمایند مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه سوم بررسی طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها، بخشی از جزییات طرح خام اولیه بررسی و پیشنهادهای کارشناسان دستگاه های اجرایی مورد بحث قرار گرفت و تصمیم گیری شد. این طرح بعد از اعلام وصول در کمیسیون جهش تولید به بحث گذاشته می شود. در صورت تصویب طرح مذکور در مجلس برای تامین مالی تولید و زیرساخت های اقتصادی نکات مهمی پیش بینی شده و می‌تواند بخشی از مشکلات تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها را حل کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی