کد خبر : 14769

اکبری تالارپشتی:

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس عمده مشکلات واحدهای تولیدی را ناشی از تصمیمات غلط یا بی‌تصمیمی دانست و گفت: امیدواریم با استقرار دولت جدید و اراده موجود بر حل مشکلات واحدهای تولیدی که موتور محرکه اقتصاد کشورند، تولید ملی جهش واقعی و ملموس پیدا کند.

 
عزت اله اکبری تالارپشتی  با اشاره به بازدید از برخی واحدهای تولیدی در روزهای اخیر، گفت: در ایامی که صحن علنی مجلس جلسه ندارد و سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، انجام می شود از چند کارخانه و مجمتع تولیدی بازدید داشتم و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و پیگیری‌هایی برای رفع مشکلات آن‌ها انجام دادم.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: عمده مشکلات، ناشی از تصمیمات غلط یا بی‌تصمیمی مراکز و ادارت دولتی است که شرایط را برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی سخت، مبهم و غیرقابل پیش بینی می‌کند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: امیدواریم با استقرار دولت جدید و اراده موجود بر حل مشکلات واحدهای تولیدی که موتور محرکه اقتصاد کشورند، تولید ملی جهش واقعی و ملموس پیدا کند. مجلس هم در همه موارد آمادگی کامل جهت رفع موانع قانونی را از خود نشان داده است./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی